KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Offset 14797506
nr 1479 7506
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Offset, "Porträtt av en stjärna III". Signerad, numrerad 52/200. Bildmått: 57x42 cm, yttermått inklusive ram: 72x56 cm
Utrop:
300 kr
måndag 18 juli 2022
kl 20:37:55
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg